Біжуча

«Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною». В. Сухомлинський

четвер, 11 жовтня 2018 р.

Конкурсно - ігрова мозаїка
Як козаки до бібліотеки ходили

Члени клубу "Книголюб", учні 6 -А класу НВК "Маневицької загальноосвітньої школи №2 - гімназії", зібрались напередодні трьох великих свят - Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня захисника України, щоб показати свою кітливість, спритність, винахідливість.Ведучі заходу Доля Мирослава та Миткалик Ілля розповіли присутнім про історію виникнення козацтва, а Карпович Вікторія, Семенюк Тетяна, Романюк Катерина декламували вірші. 
Діти переглянули відеопрезентацію "Час згадати нашу славу, брате". 
Юні козаки та козачки куренів "Богдана Хмельницького" та " Івана Мазепи" змагалися у різних конкурсах за звання кращого куреня.


Обидві команди довели, що гідні називатись нащадками козацького роду. 
Бібліотекар Наталія Турик ознайомила присутніх із  книжковою виставкою "Козацька слава невмируща".Наприкінці заходу книголюбівцям було запропоновано написати листівки із побажаннями воїнам, які зараз перебувають у зоні АТО.Немає коментарів:

Дописати коментар