Біжуча

«Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною». В. Сухомлинський

пʼятницю, 22 вересня 2023 р.

"ШКОЛА ПІД ГОЛУБИМ НЕБОМ"

   Літературний моціон «Школа під голубим небом» з нагоди 105 річниці від дня народження дитячого письменника Василя Сухомлинського пройшов у бібліотеці для дітей  з учнями 3-А класу ліцею №1 ім.Героя України Андрія Снітка.

   Бібліотекар Любов Дяк, яка вела захід, розповіла коротку біографію Василя Сухомлинського, презентувала книжкову викладку «Голос Майстра – голос дитячих сердець», підготувала розвиваючі виховні ігри. Гра «Асоціаційний кущ» допомогла дітям зрозуміти що таке дружба і яким має бути друг. Під час гри «Прогнозування» діти вчилися обговорювати та прогнозувати прочитані вголос оповідання. Разом із класним керівником Галиною Василівною учасники гри «Прислів’я та загадки» складали прислів’я з наданих надрукованих слів,  продовжували прислів’я, які зачитувала бібліотекар,  відгадували емоційно-етичні загадки. На грі «Додай словечко» діти випробовували своє вміння підбирати необхідні слова до віршованих рядків.

   Цікаво та весело створювали ромашку, яку назвали «Квітка добрих справ». Для того, щоб квітка була міцною та гарною, кожна дитина писала на пелюстках свій добрий вчинок. Ромашка у дітей вийшла різнокольорова та насичена дитячим добром.

   Завершилася зустріч традиційним спільним фото та поетичними рядками, які актуальні як для дітей так і для дорослих:

Всі ми живемо в суспільстві людському,

Треба нам добре поводитись в ньому

Бо без людей, хто з нас зможе прожити?

Треба з людьми уживатися вміти.

І розуміти давно всім пора:

Люди приходять у світ для ДОБРА.

 


Немає коментарів:

Дописати коментар